Співпраця

Раді вітати Вас на сайті нашого інтернет-магазину simesta.com. Ми працюємо з 1993 року в Одесі та співпрацюємо з безліччю компаній у медичних сферах. Компанія Сіместа завжди відкрита для співпраці з партнерами, щоб розширювати асортименти якісних товарів, вітчизняного та іноземного виробництва, а також надавати професійну систему обслуговування для покупців.

Ми готові будувати партнерські відносини з підприємствами, виробниками медичного обладнання, клініками, медичними закладами, юридичними та фізичними особами, які поділяють наші погляди та ідеї.

Співпраця. Чому саме ми?

Понад 25 років на ринку!

Ми працюємо на ринку медичного обладнання з 1993р., і маємо великий досвід з оснащення медичних закладів обладнанням та постачанням медичними товарами: клінік, лікарень, медичних центрів та здатні швидко та ефективно вирішувати завдання, що виникають у процесі співпраці.

Безкоштовна доставка по Україні

Ми безкоштовно доставляємо товар на всій території України при сумі замовленя від 10,000 гривень. Доставка по м. Одеса здійснюється транспортом нашої компанії, а по Україні використовуємо транспортні компанії: Нова Пошта, SAT, Delivery та інші.

Наша компанія є прямим та ексклюзивним імпортером

Ми поставляємо сучасне медичне обладнання провідних компаній-виробників: Keeler (Великобританія), Takagi (Японія), SciCan (Канада), Rini (Швеція) та ін. Ми є офіційними дилерами багатьох відомих іноземних виробників і, по можливості, в найкоротший термін здійснюємо поставки широкого спектра обладнання та інших товарів медичного призначення.

Здійснюємо установку, введення в експлуатацію та інструктаж роботи

Співробітники нашої компанії пройшли навчання з встановлення, ремонту та сервісного обслуговування та мають великий досвід роботи з медичним обладнанням. Ми забезпечуємо технічний супровід поставленого нами обладнання протягом усього періоду його функціонування.

Найкращі світові розробки обладнання та технологій тепер доступні і в Україні

За роки роботи на ринку медичних товарів і лабораторного обладнання ми відібрали лише перевірені та найефективніші технології. І поставляємо в Україну той продукт, який має всі необхідні міжнародні сертифікати якості та пройшли всі клінічні дослідження в Європі та США.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами

Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання від простих до надскладних комплексів. Тому ми можемо задовольнити побажання як приватного покупця, так і сучасний великий медичний центр або лікарню.

Прямі поставки

Наявність продукції на складі більше 10 000 найменувань.

Система знижок

Cпеціальні пропозиції для оптових дилерів і великих клінік.