25.05.2023
21

Спецпропозиція!

Марина Сібова
Фахівець

Шановні партнери і покупці! Представляємо вашій увазі акційні пропозиції травня: Швидкий тест на антиген SARS-COV-2, Бациллол АФ розчин дезінфекційний, ПРАЙМДЕЗИМ - рідкий ферментний дезінфекційний засіб.

Швидкий тест для визначення антигену SARS-COV-2

Експрес-тестування для виявлення антигену SARS-COV-2 являє собою швидкий візуальний імуноаналіз для якісного, передбачуваного виявлення антигенів COVID-19 в зразках мазків з горла і носоглотки.
Він призначений для використання професіоналами в якості тесту і забезпечує попередній результат тестування з метою допомогти в діагностиці при інфікуванні новим коронавірусом.


АКЦІЙНА ЦІНА: 965 грн за 20 шт

Інструкція:

Нові коронавіруси (SARS-CoV-2) належать до роду p. COVID-19-гостре респіраторне інфекційне захворювання. Люди, як правило, сприйнятливі. Наразі пацієнти, інфіковані новим коронавірусом, є основним джерелом інфекції; безсимптомні заражені люди також можуть бути джерелом інфекції. Згідно з поточним епідеміологічним дослідженням, інкубаційний період становить від 1 до 14 днів, переважно від 3 до 7 днів.
До основних проявів відносяться лихоманка, втома і сухий кашель. У деяких випадках з’являється закладеність носа, нежить, біль у горлі, міалгія та діарея.


Склад пакету:

 • Індивідуально упаковані пристрої для тестування
 • Буферний розчин
 • Екстракційна пробірка
 • Аплікатор для забору мазків

Бациллол АФ розчин дезінфек. по 50 мл у флак.

Бациллол ® АФ призначений для швидкої дезінфекції виробів медичного призначення, а також всіх нечутливих до спиртів поверхонь:

 • в лікарнях і в лікарській практиці, в медичних лабораторіях та ін .;
 • в стоматології (в тому числі дезінфекція прямих і кутових стоматологічних наконечників) і т.п .;
 • для важкодоступних поверхонь і предметів;
 • у фармацевтичній, харчовій, косметичній промисловості і т. д.

АКЦІЙНА ЦІНА: 25 грн за 1 флак.

Склад

100 г розчину містять: 1-пропанол - 45,0 г; 2-пропанол - 25,0 г; етанол - 4,7 г; 2-бутанон - <1.0 г; воду очищену.

ПРАЙМДЕЗИМ - рідкий ферментний дезінфекційний засіб

ПРАЙМДЕЗИМ – рідкий ферментний дезінфекційний засіб, що випускається у вигляді концентрованого розчину. Повний аналог Аніозим ДД1 та Сурфаніос лемон фреш.

АКЦІЙНА ЦІНА: 751 грн за 1 л.
Засіб призначений для засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, стерилізації ВМП (в т.ч. гнучкі та жорсткі ендоскопи), перукарського, манікюрного, педикюрного інструменту.

Склад: дидецилдиметиламоній хлорид; N-(3-амінопропіл)-N- додецилпропан-1,3-діамін. Допоміжні речовини: фермент протеаза, детергенти та інші функціональні речовини згідно формули засобу, вода - до 100%.

Праймдезим призначений для:
 • дезінфекції, достерилізаційного очищення, суміщених процесів дезінфекції та достерилізаційного очищення виробів медичного призначення;
 • дезінфекції високого рівня ВМП, включаючи гнучкі ендоскопи;
 • попереднього очищення ВМП;
 • проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції у медичних закладах.