Доставка товарів від Сімести

Інформація про доставку товарів, логістичні компанії

Компанія Simesta здійснює доставку по Україні відповідно до тарифів обраного поштового оператора, також можлива адресна кур'єрська доставка. Ми здійснюємо доставку в обумовлений термін у зручне для вас місце!

Безкоштовна доставка замовлень від 10 000 грн.

Доставка «Самовівіз».

Клієнт може самостійно забрати придбаний товар на нашому складі за адресою: м. Одеса, вулиця Мельницька 20-А, щоденно з 10:00 до 17:00. Час самовивезення попередньо узгоджується з менеджером.

Кур'єрська доставка по м. Одеса.

Послуга є актуальною лише по місті Одеса. При умові замовлення на суму від 500 гривень компанія Simesta забезпечує безкоштовну доставку товарів кур'єром компанії.

Доставка компанією Нова Пошта.

Компанія Cіместа здійснює доставку товарів Україною за допомогою поштового оператора Нова пошта. Якщо сума замовлення перевищує 10 000 гривень та покупець зробив повну передоплату, Simesta оплачує доставку на обране клієнтом відділення «Нової Пошти». У разі вибору формату доставки «накладений платіж» незалежно від суми замовлення всі послуги Нової Пошти оплачує одержувач.

Сайт компанії - "Нова Пошта"

Доставка логістичною компанією SAT.

Ми доставляємо товар Україною також за допомогою перевізника "SAT". Якщо сума замовлення перевищує 10 000 гривень та покупець зробив повну передоплату, Simesta оплачує доставку за власний рахунок.

Сайт компанії - "SAT"

Меню