Доставка товарів

Доставка «Самовівіз».

Клієнт може самостійно забрати придбаний товар на нашому складі за адресою: м. Одеса, вулиця Мельницька 20-А, щоденно з 10:00 до 17:00. Час самовивезення попередньо узгоджується з менеджером.

Кур'єрська доставка по м. Одеса.

Послуга є актуальною лише по місті Одеса. При умові замовлення на суму від 500 гривень компанія Simesta забезпечує безкоштовну доставку товарів кур'єром компанії.

Доставка компанією Нова Пошта.

Компанія Cіместа здійснює доставку товарів Україною за допомогою поштового оператора Нова пошта. Якщо сума замовлення перевищує 10 000 гривень та покупець зробив повну передоплату, Simesta оплачує доставку на обране клієнтом відділення «Нової Пошти». У разі вибору формату доставки «накладений платіж» незалежно від суми замовлення всі послуги Нової Пошти оплачує одержувач.

Сайт компанії - "Нова Пошта"

Доставка логістичною компанією SAT.

Ми доставляємо товар Україною також за допомогою перевізника "SAT". Якщо сума замовлення перевищує 10 000 гривень та покупець зробив повну передоплату, Simesta оплачує доставку за власний рахунок.

Сайт компанії - "SAT"

Оплата товарів

Для зручності клієнтів ми надаємо такі способи оплати замовлень, як: безготівковий розрахунок, оплата готівкою.

Безготівковий розрахунок.

Для фізичних та юридичних осіб: оплата здійснюється згідно з виставленою рахунок-фактурою у відділенні будь-якого банку України. Рахунок-фактура надсилається за Вашим бажанням на: e-mail, Viber або Telegram, поштову адресу. Товар відпускається після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процедури Ви можете надіслати нам копію квитанції про оплату.

Оплата готівкою або карткою.

Сплатити готівкою та карткою можна при отриманні товару (самовивіз) за адресою м. Одеса, вулиця Мельницька 20-А або кур'єрською доставкою по місту Одеса.

Післяплата у відділенні Нової пошти.

Оплата здійснюється у відділенні Нової пошти готівковим чи безготівковим розрахунком з урахуванням комісії поштового оператора. При отриманні товару післяплатою Ви треба сплатити вартість товару та відсоток за накладений платіж (2% + 20 грн.)